Author Topic: Vstopi v svet rastlin  (Read 18555 times)

Offline Saso

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1453
Re: Vstopi v svet rastlin
« Reply #45 on: 05 July 2013, 12:44:48 »
A ni tako, da se splošne razlage zgradijo iz osebnih interpretacij :)?

Verjetno imaš prav. Manjka nam še ponavljanje (da se, kot praviš, vsidra) in splošno sprejemanje (da simbol/razlago sprejme mainstream). :)

Offline zaspanka

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 110
  • Gender: Female
  • ...
Re: Vstopi v svet rastlin
« Reply #46 on: 16 July 2013, 00:23:34 »
nehote v sanjah opravljena druga naloga (očitno me nekaj sili, da tukaj sodelujem :D hecno):
Nekje na poti je stalo drevo. navadno se na drevesa prislonim s hrbtom, tokrat sem se pa morala s čelom in dlanmi, in sicer na tisto, ki je imelo na sebi narisan simbol za neskončno.  zaprla sem oči in skušala misliti na nič. postala sem malce živčna, ker nisem iz drevesa dobila praktično nič. nobene podobe. komaj čez čas, in sicer slike nevihte, nekih ljudi, ki so šli mimo drevesa, mislim da drobce neke stare bitke. kakor koli že, po tem, ko sem končala z drevesom,  se je vseeno zgodilo nekaj zanimivega. imela sem namreč neko čudno moč. brez težav  sem se lahko potem postavila na roke in tako hodila ali pa nekako napol lebdela.
Bom tole nalogo opravila še v RL, da vidim kak bo rezultat, čeprav magičnih moči v RL ne pričakujem hehe  :mrgreen:
Bom poskusila še ostale naloge, ki so bile že podane naredit :)

Lep pozdrav.

Offline tanja

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 166
Re: Vstopi v svet rastlin
« Reply #47 on: 16 July 2013, 17:48:19 »
nehote v sanjah opravljena druga naloga (očitno me nekaj sili, da tukaj sodelujem :D hecno):

Hehe,  :thumbsup:! Rastline si želijo sodelovanja z nami in se trudijo poiskati pot do nas  ;).

Nekje na poti je stalo drevo. navadno se na drevesa prislonim s hrbtom, tokrat sem se pa morala s čelom in dlanmi, in sicer na tisto, ki je imelo na sebi narisan simbol za neskončno.  zaprla sem oči in skušala misliti na nič. postala sem malce živčna, ker nisem iz drevesa dobila praktično nič. nobene podobe. komaj čez čas, in sicer slike nevihte, nekih ljudi, ki so šli mimo drevesa, mislim da drobce neke stare bitke. kakor koli že, po tem, ko sem končala z drevesom,  se je vseeno zgodilo nekaj zanimivega. imela sem namreč neko čudno moč. brez težav  sem se lahko potem postavila na roke in tako hodila ali pa nekako napol lebdela.
Bom tole nalogo opravila še v RL, da vidim kak bo rezultat, čeprav magičnih moči v RL ne pričakujem hehe  :mrgreen:

Fajn sanje. Komaj čakam še zapis iz RL. Sicer pa, če ti gre boljše v sanjah, lahko delaš tudi skozi sanje. Ponavadi se ti itak "tema" nalog, ki jih delaš, prenese vsaj malo tudi v sanje  ;D.

Bom poskusila še ostale naloge, ki so bile že podane naredit :)

Super  :thumbsup:! Več je opisov dogajanj, bolj je zabavno in zanimivo  :mrgreen:.

Offline Saso

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1453
Re: Vstopi v svet rastlin
« Reply #48 on: 16 July 2013, 21:41:43 »
O, super, zaspanka! :thumbsup: Me prav zanima, kako ti bodo šle še ostale naloge... ;) :)