Author Topic: Posodobitve  (Read 11419 times)

Offline Saso

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1453
Re: Posodobitve
« Reply #15 on: 21 September 2015, 19:21:23 »
Opravil sem posodobitev na SMF 2.0.11.

Kot vedno - če opazite kako napako, prosim sporočite v to temo ali na mail [email protected].

Offline Saso

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1453
Re: Posodobitve
« Reply #16 on: 06 December 2016, 12:46:29 »
Pri zadnji posodobitvi foruma je prišlo do manjše težave, zaradi katere tema Reference (ki je bila privzeta tema foruma) trenutno ne deluje, kot bi morala. Težavo že odpravljam.

Če imate omenjeno temo nastavljeno in posledično vidite forum kot golo HTML stran, prosim zamenjajte temo.

Hvala za razumevanje.

Offline Saso

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1453
Re: Posodobitve
« Reply #17 on: 06 December 2016, 14:06:23 »
Pri zadnji posodobitvi foruma je prišlo do manjše težave, zaradi katere tema Reference (ki je bila privzeta tema foruma) trenutno ne deluje, kot bi morala. Težavo že odpravljam.

Če imate omenjeno temo nastavljeno in posledično vidite forum kot golo HTML stran, prosim zamenjajte temo.

Hvala za razumevanje.

Težavo mi je uspelo odpraviti; tema se zdaj spet normalno prikazuje, očitnih napak pri hitrem pregledu nisem zasledil.

Če slučajno opazite kako napako ali naletite na problem, prosim sporočite v to temo ali na mail [email protected].

Offline Saso

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1453
Re: Posodobitve
« Reply #18 on: 11 January 2017, 10:48:45 »
Pravkar sem opravil posodobitev na SMF 2.0.13.

Po hitrem pregledu izgleda, da vse deluje b.p., če kaj opazite, pa to prosim prijavite v tejle temi ali pa na [email protected].

Offline Saso

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1453
Re: Posodobitve
« Reply #19 on: 02 December 2017, 15:51:35 »
Dobro jutro!

Pravkar sem posodobil forum na verzijo 2.0.14.

Pri posodobitvi sem naletel na manjše težave, ob hitrem pregledu foruma pa problemov ni videti. Če slučajno kaj opazite, prosim javite v tejle temi ali pa na [email protected]

Hvala!